На каналі Сергія Собяніна закликали внести кошти на безпілотники для України — акаунт мера Москви в Telegram був зламаний.

На каналі Сергія Собяніна закликали внести кошти на безпілотники для України — акаунт мера Москви в Telegram був зламаний. 1 Мер Москви офіційно не прокоментував цей випадок.

Особистий Telegram-канал мера Москви Сєргєя Собяніна був зламаний ввечері 21 червня. Після цього на ньому з’явилися проукраїнські публікації, повідомляє Telegram-канал Astra.

Вказано, що зламаний канал є одним із двох публічних каналів мера російської столиці. Зокрема, зламали той канал, посилання на який розміщене на сайті sobyanin.ru.

Незвичні для російського чиновника повідомлення почали з’являтися після 22:00. Його канал заполонили однакові пости, серед яких були: «Слава Україні», «Російські п*ри, я закинув донат саме на дрони», «Москва горітиме», «Чому старий х*й нічого не робить. Зетники жебраки. Я зараз сиджу в Лондоні».

Як повідомляє Nexta, загалом з’явилося понад 500 подібних повідомлень. Усі вони були видалені протягом 10–15 хвилин. При цьому офіційних коментарів не було.

Нагадаємо, що в ніч на 18 червня українські дрони атакували Москву. Мер міста Сєргєй Собянін заявляв, що кілька безпілотників змогли дістатися до Московського НПЗ.

Раніше, 16 травня, дрони вже здійснювали атаку на Москву. Тоді після прильоту горіла установка ЕЛОУ-АВТ-6 — ключовий елемент НПЗ. Президент України Володимир Зеленський назвав удари по Москві цілком справедливою реакцією на російські обстріли наших міст і громад.

Крім того, з’явилися супутникові знімки, на яких видно наслідки українського удару по Московському НПЗ у районі Капотні. На кадрах помітні пошкоджені резервуари, зокрема той, у якого після влучання ракети ППО вибухом зірвало кришку та підкинуло її на десятки метрів угору. Також на знімках зафіксували пошкодження установки первинної переробки нафти АВТ-6, сліди пожежі в інших частинах заводу та на ринку «Садовод».